Image

Image

Bodovací Firo-Tour rebríček ČR a SR 2007 Vytlač E-mail
08 január 2008
ImageĎalší ročník Bodovacieho Firo-tour rebríčka  ČR a SR je ukončený. Viac ako 2 300 hráčov získavalo bodové ohodnotenie za svoju účasť na komerčných podujatiach v Čechách a na Slovensku. Z toho aj 169 hráčov a hráčok zo Slovenska. Víťazom kategórie mužov sa stal Karel Kutina so ziskom 3726 bodov, najlepším hráčom zo Slovenska bol Radek Pospíšil na 18. mieste so ziskom 2217 bodov. V kategórii žien získala prvenstvo Dana Hanušová so ziskom 3166 bodov. Z našich hráčok sa najlepšie umiestnila Dáša Pospíšilová, ktorá nazbierala spolu 1479 bodov a obsadila celkové 10. miesto. V kategórii juniorov získal prvenstvo Martin Široký so ziskom 2305 bodov. Tak ako po každoročnom ukončení rebríčka aj tento rok je naplánovaný finálový turnaj Bodovacieho rebríčka – Czech Master Tournaments. Právo účasti si zabezpečili ocenení hráči mesiaca v jednotlivých kategóriách. Ďalšími účastníkmi sú
Image Bodovací Firo-tour rebríček 2007 MUŽI ŽENY JUNIORI

v kategórii mužov 72 hráčov a u žien 12 hráčok podľa poradia v rebríčku k 31. 12. 2007. Podujatie sa uskutoční v dňoch 11. až 13. januára v Pardubiciach. Bowling centrum Luka Pardubice privíta na 18 dráhach AMF finalistov pre rok 2007. Aj tento ročník bodovacieho rebríčka bude mať samostatné slovenské finále. Slovak Masters Tournaments je naplánovaný na budúci mesiac. Miesto konania podujatia by mala byť herňa Victoria Bowling, Piešťany. Termín záverečného finálového turnaja ako aj postupová hranica určujúca právo účasti jednotlivých hráčov budú známe po zverejnení propozícií. V prílohe prinášame aktuálne bodové zisky jednotlivých hráčov zo Slovenska vo všetkých kategóriách. (Braňo)