04 júl 2024

18.-21.7.2024

Lineas Tour 2007, 8.kolo Vytlač E-mail
18 december 2007
ImageCelkový víťaz - Roman Košík.V bowlingovej herni LINEAS, Prešov ukončili prvý ročník turnajovej série Lineas Tour 2007. Posledné ôsme kolo odohralo 35 hráčov a to nie len z blízkeho okolia 15. decembra. Kvalifikačná časť sa hrala na šesť hier a najlepších 24 hráčov postupovalo do semifinálovej časti. Najlepšiu hru v úvode predviedol Ľubomír Trojčák, ktorý s náhodom 1278 (priemer 213,00) postupoval z prvého miesta. Posledným postupujúcim bol Muchanič Štefan s náhodom 1067 (priemer 177,83). Semifinálovú časť odohrali hráči na tri hry od nuly. Dosiahnutý náhod na tri hry 697 (priemer 232,33) znamenal pre Petra Kabrhela postup do záverečnej časti z prvého miesta. Posledným postupujúcim finalistom bol junior Fábio Merkovský s náhodom 555 (priemer 185,00). Finálová časť sa odohrala opäť na tri hry od nuly. Víťazstvo v poslednom kole turnajovej série si vybojoval Mikuláš Bikár a to aj vďaka najvyššiemu dosiahnutému výkonu podujatia – 267. Na druhom mieste skončil Jaroslav Kaduk a tretie miesto si vybojoval Jiří Kabrhel. Najlepšou ženou podujatia sa stala Katarína Kubošiová a ocenenie za najlepšieho juniora si odniesol Fabio Merkovský. Pri príležitosti ukončenia prvého ročníka Lineas Tour 2007, usporiadateľ odovzdal aj ocenenia za celkové umiestnenia v turnajovej série. Ocenenie za víťazstvo v úvodnom ročníku Lineas Tour 2007 (letecký zájazd, excentrickú guľu,
Image Lineas Tour 8.kolo - VÝSLEDKY BODOVANIE PROPOZÍCIE

bowlingovú obuv a pohár) si odniesol Roman Košík. Na druhom mieste skončil Jaroslav Kaduk a tretie miesto obsadil víťaz posledného kola Mikuláš Bikár. Ocenenie za najlepšiu ženu v celkovom bodovaní si vybojovala Michaela Blažeková a najlepším juniorom celej série sa stal Lukáš Andrássy. (Braňo)