Image

Image

Novozámocký Pohár 2007/2008, 3.kolo Vytlač E-mail
11 december 2007
ImageOcenení hráči: Monika Bozsoky, Peter Pargáč a Vincent Takács.Novozámocký pohár má za sebou už tretie kolo. Podujatie určené najmä pre hráčsku klientelu z Nových Zámkov a blízkeho okolia, si získava svojich stálych priaznivcov. Aj v tomto kole odohrali základnú časť účastníci turnaja na štyri hry. Spomedzi dvadsiatich hráčov najlepšie zahral Ondrej Turan a to najmä vďaka svojej poslednej hre. Výkon 275 ho vyniesol na prvé miesto po kvalifikačnej časti (náhod 828, priemer 207,00) a znamenal tiež najvyšší výkon celého podujatia. Posledným šestnástym postupujúcim bol Milan Kojnok  s náhodom 597 (priemer 159,30). Samotné finále sa odohralo na tri hry, pričom k dosiahnutým výkonom sa pripočítal percentuálny prenos z kvalifikácie. Výkony 210, 200 a v poslednej hre 169, znamenali pre Petra Pargáča po dlhšom čase úspech na bowlingovom nebi. Stal sa v poradí tretím víťazom Novozámockého Pohára. Na druhom mieste skončila víťazka prvého kola Monika Bozsoky, s výkonmi 195, 234 a 146.
Image NP - 3.kolo -  KVALIFIKÁCIA FINÁLE BODOVANIE

Trtetie miesto obsadil Vincent Takács s hrou 164, 184 a 184. V priebežnom bodovaní sa na prvej pozícii nič nemení. Svoje prvenstvo si po troch kolách upevnila Monika Bozsoky so ziskom 112 bodov. Štvrté pokračovanie Novozámockého Pohára bude tesne pred regionálnymi Majstrovstvami SR jednotlivcov v januári 2008, ktoré sa pre západnú časť Slovenska budú konať práve v herni Bowling Club 300, Nové Zámky. (Braňo)