03 júl 2024

18.-21.7.2024

Trnavský Turnaj 2007/2008, 4.kolo Vytlač E-mail
27 november 2007
ImageOcenení hráči: Roman Kuciak, Ladislav Bitto a Ladislav Frunyo.Štvrté kolo Trnavského Turnaja sa už tradične konalo na záver mesiaca v Strike Bowling Centre, Trnava. Podujatie si už od začiatku nového ročníka udržiava stabilnú účasť , pričom v tomto kole sa zúčastnilo 37 hráčov. Kvalifikácia sa odohrala na päť hier a do konečných výsledkov sa započítali štyri najlepšie výkony. Spomedzi všetkých účastníkov úvodných hier najviac prekvapil náš klubový hráč Marcel Hedl, ktorému sa podarilo prekonať svoj osobný rekord výkonom 270. Spolu s ďalšími hrami 189, 195 a 227 skončil na treťom mieste v tejto časti turnaja. Víťazom kvalifikácie sa stal ďalší člen nášho klubu Miroslav Koník, s náhodom 922 ( priemer 230,50). Tretím postupujúcim hráčom z klubu ŠK Mr. Split Bratislava bol Peter Sladký s náhodom 869 (priemer 217,25). Postupová hranica do finálovej časti skončila pri náhode 805 (priemer 201,25), ktorý dosiahol Ján Bobek. Samotné
Image Trnavský Turnaj, 4.kolo -   VÝSLEDKY PROPOZÍCIE

finále patrilo dvom hráčom, najviac sa darilo Ladislavovi Bittovi, ktorý zopakoval víťazstvo z predchádzajúceho kola. S náhodom 879 (priemer 234, 43) a so záverečnou hrou 246, 213 a 244 sa stal opäť víťazom Trnavského Turnaja 2007/2008. Na druhom mieste skončil Roman Kuciak, ktorému víťazstvo ušlo iba o kúsok, s náhodom 851 (priemer 224,00) a vyrovnanou finálovou hrou 230, 211 a 231. Tretie miesto obsadil Ladislav Frunyo s náhodom 799 (priemer 209,67). Z našich hráčov najlepšie skončil Marcel Hedl na 5. mieste, Peter Sladký obsadil 7. miesto a Miroslav Koník 8. Najlepšou ženou podujatia sa stala Barbara Čižmárová, ktorá obsadila celkovo 9. miesto. Posledné tohtoročné kolo najväčšej trnavskej turnajovej bowlingovej série je naplánované na 11. decembra. (Braňo)