Image

Image

BNC Masters 2020 Vytlač E-mail
09 február 2020
ImageTop 3 turnajaSobota, 8.2.2020. Finálový deň turnaja BNC Masters 2020 rozbehla záverečná kvalifikačná runda, po ktorej sme spoznali 40 postupujúcich z celkového počtu 110 účastníkov. Víťazkou kvalifikácie sa stala rakúska reprezentantka Ivonne Gross so súčtom 1440. Ivonne vo svojej piatej kvalifikačnej hre zaútočila na Perfect Game, jedna kuželka v poslednom hode však bola proti a zostala stáť. Viac šťastia mal maďarský reprezentant Viktor Zsolnai, jeho Perfect Game ozdobila tento skvelý turnaj. Prvá osmička hráčov po kvalifikácii postupovala priamo do semifinále, bolo však potrebné mať na konte aspoň 1350 bodov v súčte kvalifikačných hier. Hráči z pozícií 9-40 si museli postup do semifinále vybojovať v troch štvrťfinálových hrách, ku ktorým sa pripočítal 50% prenos z kvalifikácie. Ku 16tke postupujúcich
VÝSLEDKY PROPOZÍCIE  MAZANIE  WEBSTRÁNKA

zo štvrťfinále sa pridalo 8 najlepších po kvalifikácii a týchto 24 hráčov odohralo ďalšie tri hry od nuly v semifinále. Víťaz semifinále Erich Pisarski sa stal prvým superfinalistom, cez tri Roll-off finálové kroky sa k nemu prepracoval Lukáš Jelínek. Ten napokon po záverečnej hre v pomere 246:203 porazil Ericha Pisarského a v turnaji zvíťazil. Tretí skončil Jaroslav Lorenc a tu je poradie zvyšných finalistov: 4. Ivonne Gross, 5. Pavol Kečkéš, 6. Jan Macek, 7. Tomáš Vrabec, 8. Matúš Gožo. Najlepším juniorom bol víťaz turnaja Lukáš Jelínek, najlepšou ženou Ivonne Gross, najlepším seniorom Pavol Kečkéš, najlepším neregistrovaným hráčom Eduard Kotrík a ocenenie za najvyšší výkon si prevzal Viktor Zsolnai. Led TV v losovaní vyhrali Marek Kečkéš, Mária Tóth a Péter Borzséki. Podrobné výsledky a fotografie z turnaja nájdete na samostatnej turnajovej web stránke. Ďakujem všetkým zúčastneným za skvelé výkony a už teraz sa teším BNC Follow Me 2020 od 15. príla 2020 v BNC Bratislava. (Miro)
Image
Trojica najlpších - 2.miesto Erich Pisarski, 1.miesto Lukáš Jelínek, 3.miesto Jaroslav Lorenc