04 júl 2024

18.-21.7.2024

Veterán Cup 2012 Vytlač E-mail
07 november 2012
ImageFinalisti Veterán Cupu 2012V dňoch 3.-4.11.2012 BK Citybowling usporiadalo turnaj veteránov s vekovou hranicou nad 50 rokov. Turnaja sa zúčastnilo 35 štartujúcich hráčov. Dá sa povedať, že turnaj bol s medzinárodnou účasťou, kde Poľsko zastupovala Adamčík Alexandra, Nemecko  Kessler Volker  a Českú republiku zastupoval Vilášek Stanislav.  Turnaj mal dobrú úroveň a hlavne veľmi priateľskú atmosféru jednotlivých hráčov ktorý sa vzájomne hecovali k lepším výkonom. Kvalifikáciu vyhral Trembecký Štefan s priemerom 203,13 bodov. V semifinále  sa mu takisto darilo najviac a do finále postupoval z prvého miesta s priemerom 207,5 bodov. Málokedy sa stáva, že ten kto vyhrá kvalifikáciu aj semifinále  stane sa celkovým víťazom.
 VÝSLEDKY PROPOZICIE

Jemu sa to podarilo pretože celý deň podával vyrovnané výkony a nakoniec zvíťazil s priemerom 206,67 bodov. Podobným spôsobom postupoval Pavlikovský Vladimír, ktorý dosiahol druhé miesto a nakoniec skončil celkove druhý s priemerom 198,85 bodov. Na treťom mieste sa umiestnil Zoričák Anton s priemerom 196,08. Keďže organizátori vyhodnocujú prvých 6 miest takže zemiakovú medajlu a pohár získal Adamčík Juraj s priemerom 190,31, piaty skončil stále sa zlepšujúci hráč z Popradu Ganz Karol s priemerom 189,67 a na šiestom mieste skončil Miženko Milan s priemerom 186,92 bodov. V turnaji bol vyhodnotený najlepší ženský výkon, ktorý dosiahla Klimková Bibiana s výkonom 224 bodov a v mužskej kategórii dosiahol Debnár Ján ktorý dosiahol najvyšší výkon dňa 258 bodov. Keďže pri prezentácii sa kontroloval dátum narodenia organizátor odmenil aj najstaršieho a najmladšieho hráča. Rozdiel medzi nimi bol 20 rokov a 3 mesiace. Najstarším hráčom ktorý hral bol Gut Vincent  a najmladším Vilášek Stanislav.Turnaj mal z doterajších ročníkov rekordnú účasť. Chceme poďakovať všetkým štartujúcim a zároveň ich pozvať na VII ročník VETERÁN CUP 2013. (bkcitybowling)