03 júl 2024

18.-21.7.2024

Bowling Tour de PBC 2019, vyhodnotenie 1. etapy Vytlač E-mail
14 júl 2019
ImageImageOd 2. júna do 14. júla prebiehala 1. etapa Bowling Tour de PBC 2019 a do jej cieľa prišlo všetkých 43 jazdcov, ktorí sa počas tohto prestížneho preteku striedali v priebežnom poradí na špici pelotónu. Prvá etapa priniesla skvelé výkony hráčov, nádherné súboje a musím potvrdiť, že všetko sa udialo v duchu fair-play pravidiel. Celkovým víťazom generálneho poradia sa stal Pavol Kečkéš, jeho súčet 1430 mu tak vyniesol prvenstvo vo dvoch kategóriách, medzi registrovanými hráčmi a medzi seniormi nad 50 rokov. V kategórii registrovaných hráčov bol iba o bodík druhý za Pavlom Kečkéšom Miroslav Irha so súčtom 1429, tretí tu skončil Miroslav Koník 1403. Ten bol zároveň druhý v kategórii seniorov nad 50 rokov za prvým Pavlom Kečkéšom,
VÝSLEDKY PROPOZÍCIE MAZANIE 1.ETAPA
REZERVÁCIE PBC

tretí tu skončil Marián Švárny so súčtom 1362. Zostáva nám vyhodnotiť kategóriu neregistrovaných hráčov, kde sa o víťazovi rozhodlo až v záverečných hodinách posledného hracieho dňa. Víťazom sa so súčtom 1280 stal Bohuslav Kostelecký, ktorý prešpurtoval v poslednom momente Eduarda Kotríka 1221, tretí finišoval Roland Klokner so súčtom 1164. To sú najpodstatnejšie fakty z prvej etapy, tá druhá štartuje hneď od pondelka 15. júla a potrvá do 31. augusta. Verím, že bude pre všetkých rovnako zábavná a atraktívna a že priláka do pelotónu ešte väčší počet pretekárov. Vybrali sme opäť „priateľské“ mazanie s názvom White 2, ktoré bude použité aj na Letnom tatranskom pohári 2019 v Poprade. Úspešným hráčom z 1. etapy budú trofeje a finančné prémie odovzdané na blížiacom sa Summer Bowling Tournamente 2019 v BNC, ostatným prajem veľa úspechov do práve štartujúcej 2. etapy. (Miro)

Registrovaní hráči - 3.miesto Miroslav Koník, 1.miesto Pavol Kečkéš, chýba 2.miesto Miroslav Irha
Neregistrovaní hráči - 2.miesto Eduard Kotrík, 1.miesto Bohuslav Kostelecký, 3.miesto Roland Klokner

Seniori nad 50 rokov - 2.miesto Miroslav Koník, 1.miesto Pavol Kečkéš, 3.miesto Marián Švárny