26 jún 2024

18.-21.7.2024

Novoročný Turnaj 2010 Vytlač E-mail
06 január 2010
ImageTop 3 turnaja.Na prvý turnaj v roku 2010 si do herne Strike Bowling Centrum v Trnave našlo cestu spolu 28 hráčov, ktorý v kvalifikácii odohrali 5 hier a prvých 20 z nich postupovalo do finále. Hralo sa na prvoligovom mazaní a na výsledkoch to bolo okamžite poznať, jediný hráč – víťazka kvalifikácie Barbara Čižmárová sa dostala v základnej časti cez 200 priemer a tak ako jediná nezískala žiadne bonusové body. Všetci ostatní mali okrem základných handicapov prideľované aj bonusy a to systémom, čím menší priemer - tým viacej bonusov. Vo finále sa hrali tri hry od nuly, zase za využitia handicapov a bonusov a tak sa mohlo stať, že aj hráč s takmer najnižším finálovým priemerom skončil v prvej desiatke. Ale vyhrať mohol iba hráč s najvyšším priemerom a to sa podarilo Máriovi Bobekovi s finálovým priemerom 213, druhý skončil Erich Pisarski aj vďaka najvyššiemu turnajovému výkonu 257, za ktorý získal jackpot vo výške 50 Eur, tretie miesto
VÝSLEDKY

patrilo Marekovi Slovákovi. Najlepšou ženou bola na 10. mieste Buba Čižmárová. Našim klubovým hráčom sa nie veľmi darilo – Miro skončil na 13. mieste a Marcel na 19. mieste.  Sezóna v Trnave pokračuje 12. januára, kedy je naplánovaný Double Cup. (Miro)

Top 3 - Erich Pisarski, Mário Bobek, Marek Slovák.

Najlepšía žena - Barbara Čižmárová, najvyšší výkon - Erich Pisarski.