26 jún 2024

18.-21.7.2024

Prešporský Mazec 2009/2010, 2.kolo Vytlač E-mail
24 september 2009
ImagePo druhý krát prichádzame  k vám s našim novým podujatím, trochu  odľahčeným  turnajom – Prešporský Mazec.  Cieľom je ponúknuť športovým hráčom zápolenie na ktorom nepôjde v prvom rade o umiestnenie, ale hlavne o vyskúšanie si rôznych typov mazaní. Chceme vám dať možnosť  vyskúšať si mazacie modely, ktoré boli použité na svetových resp. európskych majstrovských súťažiach. Samozrejme budeme vždy veľmi radi, ak sa podujatia zúčastní čo najväčší počet hráčov a preto sme pripravili okrem ocenení v jednotlivých turnajových kolách aj celkom zaujímavé ceny za konečné umiestnenie. Hráči získavajú do celkového poradia body za umiestnenie a takisto body za účasť v jednotlivých kolách, pričom druhé ohodnotenie, sa zvyšuje počtom štartov. Ale o čom vlastne bude druhé kolo podujatia.
PM 2009/2010, 2.KOLO OBSADZOVAČKA MAZANIE PROPOZÍCIE

Pripravili sme pre vás mazací model, ktorý bol použitý na posledných Majstrovstvách Európy mužov v bowlingu (EMC – 2009), ktoré sa uskutočnili v dňoch 4. až 14. júna  v dánskom meste Aalborg.  Boli to v poradí už tretie európske majstrovstvá a aj týchto sa zúčastnil slovenský reprezentačný výber. Práve 44 – stopové mazanie z EMC 2009 bude použitý v nadchádzajúcom kole najvyššej slovenskej bowlingovej súťaži, ktorá sa uskutoční nasledujúci víkend v BNC, Bratislava. Pozývame vás vyskúšať si podmienky vrcholného európskeho podujatia, aspoň čo sa týka mazania, atmosféru z Aalborgu vám prinášame formou komentárov , ktoré boli uverejňované na našej stránke počas trvania majstrovstiev. (Braňo)