05 júl 2024

18.-21.7.2024

Novozámocký Pohár 2008/2009, 1.kolo Vytlač E-mail
02 október 2008
ImageOcenení hráči.V pondelok sa stretla necelá dvadsiatka hráčov na úvodnom kole nového ročníka Novozámockého Pohára 2008/2009. Tak ako v predchádzajúcom ročníku turnajovej série kvalifikačnú časť odohrali všetci hráči na štyri hry. Jediným hráčom, ktorý dosiahol priemer na hru nad 200 v úvodnej časti bol Peter Pargáč. Do finálovej časti postupoval z prvého miesta s náhodom 803 (priemer 200,80). Posledným šestnástym finalistom sa stal Tibor Holec s náhodom 577 (priemer 144,30). Záverečné tri hry priniesli najväčší úspech Milanovi Kojnokovi. Jeho výkony 245, 207 a 201 znamenali zaslúžený úspech a prvé víťazstvo v tejto sezóne. Na druhom mieste skončil Peter Pargáč a tretie miesto si vybojoval Ondrej Šeben. Najúspešnejšou hráčkou sa stala Henika Mičurová, ktorá obsadila celkové 5. miesto. Najvyšší turnajový výkon dosiahol víťaz podujatia Milan Kojnok vo svojej prvej finálovej hre – 245. Druhé kolo turnajovej série Novozámocký Pohár je naplánované na 27. októbra opäť v herni Bowling Club 300, Nové Zámky. (Braňo)