06 júl 2024

18.-21.7.2024

Letný Turnaj 2008, 2.kolo Vytlač E-mail
30 júl 2008
ImageOcenení hráči.Perfect Game v Trnave. Účastníci druhého letného turnaja v trnavskom Strike Bowling Centrume sa včera mali na čo tešiť. Kto to vydržal až do samotného záveru, stal sa svedkom ďalšej tristovky, ktorá padla v tejto herni. O príjemné spestrenie sa postaral Mário Bobek v druhom vyraďovacom KO kole. Máriov Perfet Game sa zapíše do histórie bowlingu v Trnave určite veľkými písmenami ako prvý turnajový. Kvalifikačná časť sa hrala na štyri hry za účasti 23 hráčov. Najlepšie výkony v úvode podal Martin Slavkovský, keď dosiahol náhod 984 a priemer na hru 246,00. Do nadstavbovej časti sa kvalifikovalo šestnásť najlepších hráčov a postupová hranica skončila pri priemere na hru 182,75. Postupne sa odohrali tri vyraďovacie KO kolá, pričom sa hralo na dve víťazné hry. V samotnom závere sa stretli dve dvojice, tá prvá odohrala súboj o celkové víťazstvo a v tej druhej sa stretli hráči, ktorí bojovali o tretie miesto. V bojoch o prvé a druhé miesto sa stretli Martin Slavkovský s Jánom Bobekom. Tým lepším bol Martin,
LETNÝ TURNAJ 2008, 2.KOLO VÝSLEDKY MAZANIE

ktorý zvíťazil s výkonmi 236:191 a 224:168. V skupine o tretie miesto sa hralo trochu dlhšie, po dvoch hrách to bolo na víťazstvá vyrovnané. Nakoniec sa viacej darilo Máriovi Bobekovi, ktorý porazil Marcela Slíža výkonmi 222:194, 152:224 a 225:202. Z našich klubových hráčov sa podujatia zúčastnil Braňo Krajčovič, ktorý zo základnej časti postupoval zo šiesteho miesta s priemerom na hru 209,50. Dopracoval sa až do druhého vyraďovacieho kola, kde podľahol práve finalistovi Jánovi Bobekovi s hrami 156: 169 a 190:214. Už na budúci týždeň je v Trnave naplánované ďalšie letné podujatie 4. kolo Strike Masters Cup-u. (Braňo)

Ocenení hráči: Ján Bobek, Martin Slavkovský a Mário Bobek.

Najvyšší výkon a najlepšia žena podujatia: Mário Bobek a Ivana Mihaliaková.