03 júl 2024

18.-21.7.2024

Trnavský Turnaj 2007/2008, 6.kolo Vytlač E-mail
30 január 2008
ImageOcenení hráči: Stanislav Watzka, Ladislav Bitto a Patrik Purš.Včerajším šiestym kolom sa jedno z najväčších bowlingových podujatí organizovaných v Strike Bowling Centrum Trnava, Trnavský Turnaj 2007/2008, dostáva do svojej druhej polovici. Do konca turnajovej série ostávajú ešte štyri kolá, pričom v celkovom hodnotení sa odzrkadlia bodové zisky zo siedmich najlepších umiestnení na tomto podujatí. Včerajšieho kola sa zúčastnilo celkovo 30 hráčov, ktorí si odohrali svojich päť kvalifikačných hier. Do výsledkovej listiny sa im započítavali štyri najlepšie výkony. Víťazom kvalifikačnej časti sa stal  Mário Bobek s náhodom 903 (priemer 225,75). Vo finálovej časti sa stretlo šestnásť najlepších hráčov, pričom posledným postupujúcim bol Andrej Halán s náhodom 788 (priemer 197,00). Samotné finále sa odohralo na tri hry a ku konečným výsledkom sa pripočítaval percentuálny prenos z kvalifikačnej časti. Víťazom šiesteho kola
Image Trnavský Turnaj, 6.kolo VÝSLEDKY PROPOZÍCIE

Trnavského Turnaja sa stal Ladislav Bitto so záverečnými hrami 236, 224 a 225. Na druhom mieste skončil Stanislav Watzka a tretie miesto obsadil najlepší junior Patrik Purš. Ocenenie za najvyšší výkon si odniesol Stanislav Watzka za kvalifikačnú hru – 267. Najlepšou ženou podujatia sa stala Barbara Čižmárová, ktorá skončila celkovo na 12. mieste. Z našich klubových hráčov skončil najlepšie Miroslav Koník na 11. mieste a Branislav Krajčovič obsadil celkovo 28. miesto. Ďalšie pokračovanie turnajovej série je naplánované na 26. februára 2008. (Braňo)