03 júl 2024

18.-21.7.2024

Posledná Amerika Vytlač E-mail
08 august 2007

ImageOcenení hráči: Peťo Feranec, Jaro Felčír a Laco Bitto.Včerajšie utorňajšie popoludnie patrilo v Strike Bowling Centre Trnava bowlingovému podujatiu Posledná Amerika. Osemnásť hráčov si zahralo päť kvalifikačných hier spôsobom Amerika, pričom do turnajového hodnotenia sa započítavali štyri najlepšie hry. V kvalifikácii sa s priemerom 231,50 zaskvel Ladislav Bitto, ktorému sa podarilo dosiahnuť aj najvyšší výkon turnaja – 262. V prvej runde vynikajúco zahral náš klubový hráč Miro Koník, ktorý s priemerom 220,00 bol po tejto časti turnaja priebežne na druhom mieste a piate miesto s priemerom 193,50 patrilo Braňovi Krajčovičovi. Finálová časť sa hrala na tri hry od nuly. Na umiestnenie v prvej trojke bolo včera potrebné dosiahnuť finálový náhod nad 600. Podarilo sa to Ladislavovi Bittovi, ktorý s náhodom 603 obsadil 3. miesto s turnajovým priemerom 218,43. Druhú priečku si vybojoval Peter Feranec s náhodom 613 a víťazom Poslednej Ameriky sa stal

Image Posledná Amerika - VÝSLEDKY

Jaroslav Felčír s náhodom 621. Jedinou ženou turnaja bola Barbara Čižmárová, ktorá obsadila celkovo 10. miesto a jediným juniorom bol Patrik Purš, ktorý skončil na 6. mieste. Z našich klubových hráčov lepšie dopadol Miro Koník, ktorý skončil nakoniec na 9. mieste s finálovým náhodom 534 a turnajovým priemerom 202,00. Braňo Krajčovič obsadil 12. miesto s náhodom 498. Presne o týždeň, v utorok 14. augusta, sa uskutoční v trnavskej herni ďalšie bowlingové podujatie IV. Letný turnaj. (Braňo)