05 júl 2024

18.-21.7.2024

European Champions Cup 2012
21 október 2012
ImageVíťazi ECC 2012Víťazmi ECC 2012 Kovalova a Gruffman. Osem žien a osem mužov postupovalo po zrátaní 24 kvalifikačných hier do bojov o zlato. Hralo sa K.O. systémom na dve víťazné hry a súperov určilo umiestnenie po kvalifikácii. Nebudem sa dopodrobna rozpisovať o priebehu jednotlivých zápasov, nakoniec bola možnosť to priamo sledovať cez livestreaming. Zo žien bola najväčšou favoritkou Birgitt Poeppler, ale nakoniec vo finále v rozhodujúcej tretej hre podľahla Darii Kovalovej v pomere 211:216 a musela sa zmieriť so striebornou medailou, zlato teda pre Ukrajinu a pre seba získala Daria Kovalova,
EUROPEAN CHAMPIONS CUP 2012
» ..pokracovanie..
Mr.Split Cup 2012
20 október 2012
ImageSpoločné fotoV piatok  19. októbra sa v BNC Bratislava uskutočnil jubilejný desiaty ročník Mr.Split Cupu. Tento turnaj spojený s príjemným posedením pri dobre jedle a vínku organizuje náš ŠK Mr.Split Bratislava každoročne pre všetkých svojich členov a pre našich priateľov, ktorí sa nezištným spôsobom podieľajú na fungovaní klubu. Zo šestnástky účastníkov sa aktívne do turnaja zapojili dvanásti a všetci odohrali štyri turnajové hry. Po zoradení dosiahnutých výsledkov sme spoznali víťaza, ktorým sa stal Miroslava Koník a práve desiaty štítok z jeho menom pribudne na pamätnej klubovej trofeji. Z mimoklubových účastníkov podával najlepšie výkony Rado Hedl a skončil na 6. mieste.
VÝSLEDKY  FOTOGALÉRIA
European Bowling Tour 2012 # 17
16 október 2012
ImageTop 3 turnajaNorwegian Open 2012 by Brunswick. V termíne 4. – 14. októbra sa v nórskej metropole Oslo konal ďalší turnaj EBT 2012 pod názvom Norwegian Open 2012. Hralo sa v herni Veitvet Bowling Centre s 26 dráhami AMF Synthetic. Turnaj z kategórie Satellite prilákal na štart kvalifikácie 181 prevažne domácich hráčov, prípadne hráčov z okolitých severských krajín. Víťazkou kvalifikácie sa stala Rebecka Larsen so súčtom 1490, tesne za ňou skončil jeden z mála neseverských hráčov Tanner Spacey aj zásluhou Perfect Game z poslednej kvalifikačnej hry. Z kvalifikácie postupovalo 40 hráčov a posledný postupujúci musel mať nahraný súčet 1319.
NORWEGIAN OPEN 2012
Prešporská Deviatka 2012/2013, 2. kolo
10 október 2012
ImageTop 3 turnajaV stredu 10. októbra sa v BNC Bratislava konalo 2. kolo Prešporskej Deviatky 2012/2013. Spolu 28 hráčov sa pokúšalo postúpiť z kvalifikácie medzi šestnástku štvrťfinalistov, tým posledným šťastným bol Ivan Tahotný a to ešte ani on sám netušil, kam sa až v turnaji dostane. Jedinú 300vku v kvalifikácii a vlastne v celom turnaji predviedol Pavol Galba, ten si však nevsadil na seba v doplnkovej súťaži Game 300 Pot a tak sa vyzbierané peniaze vracali ich vkladateľom. Z nich najbližšie k zisku Potu bol víťaz kvalifikácie Jaroslav Felčír – 298 a Marián Švárny – 296. Cez štvrťfinálové a semifinálové K.O. zápasy sa až do finále prebojovali štyria hráči. Svoje zastúpenie tu mali aj ženy, ako najlepšia z nich skončila na 4. mieste Milada Matušíková.