04 júl 2024

18.-21.7.2024

2. BwL Bratislava A 2013/2014, 8.kolo
30 apríl 2014
ImageSaturn Malacky JuhV utorok 29. apríla odohrali družstvá v skupine Bratislava A II. ligy trojčlenných družstiev svoje záverečné ligové kolo v tejto sezóne. V šestici tímov sa hneď od začiatku súťaže sformovala trojica – XXL Dúbravka, Plzeňská Malacky A a Saturn Malacky Juh, ktoré bojovali o prvenstvo v skupine. Pre ilustráciu počas ôsmich kôl bolo na čele tabuľky družstvo XXL Dúbravka 4 krát, Saturn Malacky Juh 3 krát a Plzeňská Malacky A jeden krát. Po viacerých kolách bol bodový rozdiel medzi týmito družstvami minimálny, najmarkantnejšie to bolo po predposlednom siedmom kole, keď prvé družstvo v tabuľke malo na konte 105 bodov a tretie v poradí 103 bodov. V šiestom kole sa zobudilo aj ďalšie družstvo BNC 2, ktoré dokonca bolo najúspešnejším tímom dvoch ligových kôl, ale k presunu družstva
LIGOVÉ VÝSLEDKY PROPOZÍCIE MAZANIE
» ..pokracovanie..
2. BwL Bratislava B 2013/2014, 8.kolo
ImageŠK Mr. Split Bratislava BPo siedmi krát sa stretli v BNC Bratislava družstvá zo skupiny Bratislava B v II. lige trojčlenných družstiev. V utorňajšom kole nastúpili tento krát všetky družstvá v plnom počte a tak aj vďaka tomu sa pätica zápasov niesla vo veľmi slušnom súťažnom duchu. Naproti predchádzajúcemu kolu bez straty víťazstva prešlo tento krát družstvo Mr. Split Bratislava B a do priebežného hodnotenia mu pribudlo 22,5 bodov. Nasledovala skupina troch tímov, ktoré porazili po tri družstvá Plzeňská Malacky B, ŠKN Sokol B a BNC Fanatics, rozdiel bol iba v bodovom zisku. Predposledným družstvom bol v utorok 29. apríla ŠKN Sokol C so ziskom 7 bodov za jedno víťazstvo a záver tabuľky patril hráčom z IFK Strike, ktorí zozbierali 4 body. Pred posledným ligovým kolom je
PROPOZÍCIE DODATOK  MAZANIE
1. BwL západ 2013/2014, 8. hrací deň
27 apríl 2014
ImageVíťaz - Prima TéTé Team TrnavaZáverečné kolo druhej najvyššej súťaže trojčlenných družstiev v skupine Západ sa odohralo túto nedeľu v Bowlingovom národnom centre v Bratislave. Osmička tímov sa stretla v poslednej sade zápasov v práve končiacej sa sezóne 2013/2014. Už pred týmto kolom mal líder súťaže Prima TéTé Team Trnava  pohodlný náskok sedemnástich bodov. V poslednom kole hrali uvoľnene a s dnešnou nádielkou 20 bodov nakoniec nazbieral 189 bodov. Trnavské družstvo Prima TéTé Team Trnava sa stalo jednoznačným víťazom ligy a zaslúžene postúpilo do najvyššej zväzovej súťaže trojčlenných družstiev. Aj ďalší v poradí mal pred posledným kolom zabezpečenú medailu. Konečný výsledok 172 bodov potvrdil na celkovom druhom mieste družstvo BC SIX Pack Stupava. Výborné tretie miesto
VÝSLEDKY PROPOZÍCIE  DODATOK
Extraliga 2013/2014, 8. hrací deň
ImageVíťazi Extraligy 2013/2014V nedeľu 27.4.2014 sa v herni Shoeller´s Nitra odohral záverečný hrací deň najvyššej ligovej súťaže SBwZ. Všetky družstvá sa dostavili a nastúpili včas na dráhy, aj keď pre niektoré to už bola iba povinná jazda bez možnosti niečo získať alebo stratiť. Ôsme kolo sa hralo vo dvoch skupinách – o titul a o záchranu. Vysoko sofistikovaný systém rozdelenia družstiev po dráhach v rozpise vzájomných zápasov síce nikto z prítomných nepochopil, podstatné však bolo, že sa družstvá stretli po dvakrát medzi sebou aby tak odohrali 6 vzájomných duelov. Dnes najlepším družstvom bol jednoznačne Inspire Team Zvolen, ktorý zozbieral za 6 víťazstiev 30 bodov z 30 možných. Inspire Team Zvolen bol najlepší vo všetkých ukazovateľoch, predviedol najvyšší výkon družstva 657,