Prešporský Eliminátor 2024/2025 - 2.kolo

Utorok - 15.10.2024
MAZANIE

48. QubicaAMF Bowling World Cup Vytlač E-mail
01 december 2012
ImageVíťazi 48. QubicaAMF Bowling World CupuSobota, 1. december 2012. Finálový deň opäť rozbiehali ženy, už od 8.00 hod sa v Position Round Robine predstavilo 8 hráčok, ktoré ešte živili nádej na postup medzi trojicu najlepších. Aj týchto dnešných osem hier sa pripočítavalo k doteraz všetkým získaným bodom a je teda jasné, že najviac šancí mali prvé 3 hráčky poradia z najlepšej osmičky. A aj všetkým trom sa to podarilo, Shayna Ng síce stratila svoje doterajšie líderstvo, postupovala z 3. miesta a tak sa v 1. finálovom zápase stretla z Kirsten Penny a dokázala ju poraziť v pomere 2:0.
QUBICAAMF BOWLING WORLD CUP 2012
» ..pokracovanie..
2.BwL 2012/2013 - Bratislava I., 3.kolo Vytlač E-mail
20 november 2012
ImageNajvyšší ženský a mužský výkon: Kristína Šramková a Pavol GalbaPosledné tohtoročné ligové kolo včera odohrali hráči z 2. bowlingovej ligy trojčlenných družstiev Bratislava I. Najúspešnejším družstvom bolo BNC 3, hráči zdolali všetkých súperov a z maximálneho počtu 35 bodov si do priebežného hodnotenia urvali 31 bodov. Jednu prehru zaznamenal líder súťaže Dream Team a zisk 28 bodov, tretím v poradí boli včera hráči z Plzeňská – Saturn Malacky A so ziskom 22 bodov. Naše družstvo Mr. Split Bratislava B skončilo celkovo štvrté so štyrmi víťazstvami  a ziskom 20 bodov. Aj v súťaži jednotlivcov sa prejavila nadvláda hráčov z BNC 3. Najúspešnejším sa stal Pavol Galba (BNC 3) s priemerom na hru 200,57. Druhým bol Marián Švárny (Dream Team) s priemerom 199,14
VÝSLEDKY BWL PROPOZÍCIE DODATOK- BRATISLAVA I
Extraliga, 3. a 4. hrací deň Vytlač E-mail
18 november 2012
ImageCitybowling Poprad - líder súťažeV termíne 17.-18. novembra sa na východe SR odohralo dvojkolo Extraligy 2012/2013. Napriek tomu, že v každom hracom dni „účinkovali“ tie isté družstvá, nemali tieto dva dni veľa spoločných znakov. Jednou z hlavných príčin boli rozdielne mazacie modely a druhou zrejme aj rozdielne časy začiatku kôl. V Prešove sa začínalo o 12.30 a na dráhach herne Bowling pri trati bolo pripravené mazanie s dĺžkou 35 stôp. Na tomto športovom mazaní dosahovali prekvapivo viacerí hráči celkom vysoké priemery, ten najvyšší už vlastne tradične predviedol Lukáš Andrássy – 220,43 a výdatne dopomohol svojmu družstvu Citybowling Poprad k posunu z tretieho miesta tabuľky až na jej čelo. Naopak sa v domácich podmienkach vôbec nedarilo prešovskému družstvu 4 Sport,
EXTRALIGA 3. KOLO VÝSLEDKY
EXTRALIGA 4. KOLO VÝSLEDKY
European Bowling Tour 2012 # 18 Vytlač E-mail
15 november 2012
ImageMartin Paulsson1st Florence International. V termíne 3.-11. novembra sa v talianskom meste Florence konal prvý ročník turnaja z kategórie Satellite zaradený do seriálu EBT 2012. Účastníkom bola k dispozícii 18 dráhová herňa Crazy Bowling vybavená technológiu Brunswick, kde na dráhach aplikovali 41 stopové športové mazanie. V kvalifikácii štartovalo 296 hráčov a vo vynikajúcom svetle sa tu predviedol domáci veterán Amedeo Spada, keď so súčtom 1470 vyhral úvodnú časť turnaja a svoj skvelý výkon podčiarkol Perfect Game v poslednej hre. Spolu s ním postupovalo do finálových krokov 50 hráčov, na priamy postup bolo potrebné nahrať súčet 1250. Celkovo bolo naplánovaných sedem finálových krokov a do toho
1ST FLORENCE INTERNATIONAL
Prešporský Mazec 2012/2013, 3.kolo Vytlač E-mail
14 november 2012
ImageTop 3 turnajaV stredu 14. novembra sa za účasti 24 hráčov konalo 3. kolo Prešporského Mazca 2012/2013. V kvalifikácii na súčet štyroch hier zahral najviac Marek Kečkéš – 839, poslednou postupujúcou bola Milada Matušíková vďaka odstúpeniu Branislava Krajčoviča z turnaja. Do semifinále teda postupovalo 12 hráčov a tu sa hralo na súčet dvoch hier od nuly, opäť bol najlepším Marek Kečkéš a spolu s ním postupovali do finále ďalší traja hráči. Vo finále sme mali pestré zoskúpenie – jedna žena, jeden neregistrovaný hráč, dvaja registrovaní a podľa doterajšieho priebehu bol favoritom Marek Kečkéš. Ten sa nakoniec musel uspokojiť s tretím miestom, druhá skončila Milada Matušíková, víťazom sa stal Jaroslav Felčír a štvrtým finalistom bol Miloš Fiedler.