Prešporský Eliminátor 2024/2025 - 2.kolo

Utorok - 15.10.2024
MAZANIE

Extraliga, 7. a 8. hrací deň Vytlač E-mail
28 apríl 2013
ImageCitybowling PopradPosledný aprílový víkend sa v BNC Bratislava odohralo záverečné dvojkolo Extraligy 2012/2013 a dalo odpoveď na viaceré otázky ako: či udrží Citybowling 20 bodový náskok pred posilneným Perfectom Zvolen, či dokáže ešte Viliams Komárno zabojovať o udržanie sa v Extralige a kto bude musieť Extraligu opustiť. V sobotu sa na nepríjemnom 38 stopovom mazaní podarilo Perfectu stiahnuť  7 bodov z náskoku Citybowlingu najmä vďaka skvele hrajúcemu švédskemu reprezentantovi Karl Wahlgrenovi, ktorý zvíťazil vo všetkých siedmich zápasoch s priemerom cez 230. Veľmi málo bodov získali dve košické družstvá bojujúce o záchranu a tak sa cez nich z posledného miesta odrazili Viliams Komárno. Naše družstvo Mr.Split Bratislava A
VIDEO
EXTRALIGA 7. KOLO VÝSLEDKY
 EXTRALIGA 8. KOLO VÝSLEDKY
» ..pokracovanie..
Victoria Open 2013 Vytlač E-mail
16 jún 2013
ImageTop 3 turnajaV termíne 14.-16. júna sa v piešťanskej herni Victoria Bowling uskutočnil 1. ročník turnaja Victoria Open. V kvalifikácii štartovalo 60 hráčov z rôznych kútov Slovenska a zastúpenie tu mala aj Morava. V celku početnú množinu tvorili neregistrovaní hráči a vďaka motivačným handicapom sa im celkom darilo bojovať o popredné umiestnenia, najlepším z nich bol Maroš Uhrák, ktorý skončil na 7. mieste finále A. Na turnaji sme mali pomerne málo žien, z nich najlepšia bola Milada Matušíková. Veľké súboje sa zvádzali o najvyšší turnajový výkon, nakoniec z nich vyšiel víťazne Matej Jakabovič s hrou 268.  Hrali tu aj dvaja juniori do 15 rokov, ocenenie za výborné výkony získal talentovaný Roman Karlík. Už tradične sa na turnajoch zúčastňuje početná skupina seniorov nad 50 rokov, najlepším z nich bol Ján Debnár.
VÝSLEDKY PROPOZÍCIE MAZANIE WEBSTRÁNKA
2.BwL 2012/2013 - Bratislava I., 7.kolo Vytlač E-mail
16 apríl 2013
Image1. miesto, družstvo Dream TeamZáverečným ligovým kolom ukončili v pondelok družstvá z II. ligy divízie Bratislava I svoje pôsobenie v sezóne 2012/2013. Uvoľnenejšia atmosféra prispela opäť k zaujímavým výkonom u niektorých hráčov a družstiev. Aj v tejto časti súťaže dominovalo družstvo Dream Team, záverečnými piatimi víťazstvami si upevnilo prvé miesto a s celkovým súčtom 191 bodov získalo prvenstvo v divízii. Pozíciu druhého najlepšieho tímu si so značným náskokom udržali hráči z Mr. Split Bratislava B, ktorí nazbierali celkovo 172 bodov. O konečnom treťom mieste sa bojovalo až do posledného kola, desaťbodový náskok si udržalo družstvo BNC 3. Na štvrtom mieste skončili so ziskom 138,5 bodov hráči z ŠKN Sokol „A“. Ďalšími v poradí boli družstvá Plzeňská – Saturn Malacky A,
BWL PROPOZÍCIE DODATOK BRATISLAVA I.
Prešporská Deviatka 2012/2013, 7. kolo Vytlač E-mail
17 apríl 2013
ImageTop 3 turnajaV stredu 17. apríla sa v BNC Bratislava konalo predposledné kolo PD v sezóne 2012/2013, na ktorom sa zúčastnilo 34 hráčov. Hralo sa na 44 stopovom športovom mazaní a na dosahovaných číslach účastníkov sa to zjavne odzrkadlilo. Na postup z kvalifikácie stačil súčet pod 800, čo sme na „deviatkovom“ turnaji dlho nemali, víťazkou základnej časti sa so súčtom 982 stala Milada Matušíková, ktorá v kvalifikácii ako prvá zahrala aj najvyšší výkon 266. Cenu útechy – späť vrátenie štartovného získal posledný v poradí Patrik Tahotný, v Game 300 Pot sme víťaza nenašli, ani v jednej z kvalifikačných rúnd 300vka nepadla. Už vo štvrťfinále sa ukazovalo ako si hráči postupne hranie na dlhom mazaní
VÝSLEDKY
MAZANIE
PROPOZÍCIE PREŠPORSKÝ BANK
QubicaAMF Cup 2013, národné kolo Vytlač E-mail
05 máj 2013
ImageĽuboslav Jurinyi a Petra StankováV nedeľu 5. mája sa zišli v herni Citybowling Poprad účastníci Národného finále QubicaAMF Cupu 2013, niektorí s ambíciou zabojovať o postup na svetové finále. Okrem hráčov, ktorí si postup do národného finále vybojovali v regionálnych kvalifikáciách sa tu predstavilo množstvo náhradníkov z ďalšieho poradia nepostupujúcich hráčov. Celkovo sa v mužskom semifinále predstavilo 33 hráčov a po odohraní 8 hier z nich postupovalo 20 do finále. Víťazom semifinále sa stal Martin Slavkovský so súčtom 1835 (priemer 229,4) a ukázal, že práve on by mohol byť najväčším konkurentom domácej favorizovanej dvojici Ľuboslav Jurinyi a Lukáš Andrássy. Po ďalších štyroch finálových hrách, ktoré sa pripočítali ku semifinálovým súčtom postupovala do záverečného Round Robinu šestica hráčov